Půjčovna

Ceník půjčovného:

Společenské šaty krátké na žákovský ples 250 Kč
Společenské šaty krátké 300 Kč
Společenské šaty dlouhé - starší kolekce 500 Kč
Společenské šaty - nová kolekce 650 Kč
Dívčí šaty do 5 let 150 Kč
Oblek chlapecký do 5 let 150 Kč
Oblek chlapecký do 10 let 250 Kč
Svatební šaty dle katalogového čísla 1500 Kč až 3000 Kč
Maturitní a závěrečné šaty 1500 Kč
Oblek pánský 450 Kč
Košile, kravata 50 Kč
Rukavičky 30 Kč
Doplňky (kabelka, bolerko, šperk) 40 Kč

 

Ceny jsou uvedeny s DPH a cena je za akci, počet dní není rozhodující.

Vyzvednutí je možné 2 dny před akcí a termín vrácení nejpozději do úterý následujícího týdne. 

Řadit podle 
Výrobce  

Krásné, elegantní, pohádkové šaty. :) Klasická černá elegance doplněna o stříbrný šmrnc. .)
 

Luxusní černé šaty :)


Elegance sama, co víc dodat :)
 

Dlouhé černé šaty


Říká se, že malé černé jsou základ, proč ne, ale černé dlouhé jsou ty pravé. A zvláště, když jsou doplněné krajkou.
 

Dlouhé černé šaty


Krásné, elegantní a přesto něžné. V těchto šatech si bude každá slečna či žena připadat jako pohádková víla. :)
 

Krátké bílé šaty .)


Božsky krásné. :) V těchto šatech budete zaručeně hvězdou každého bálu. Pro bližší info, neváhejte a napište. Vaše dotazy rádi zodpovíme. :))
 

Dlouhé bílé šaty


Co je víc sexy než krajka? Je dráždivá i něžná zároveň. V kombinaci s rudou vypadá prostě skvostně. :) Pro bližší info neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme. .)
 

Červené krajkové šaty


Krásné, něžné, romantické šaty ve světle růžové barvě. :) Pro bližší info neváhejte a napište. Vaše dotazy rádi zodpovíme. :)
 

Růžové delší šaty :)


Modrá je příjemným zpestřením. Tak zkuste tyhle. Zaručeně Vám budou slušet.
 

Krátké modré šaty


Klasické černé večerní. Jen pro znalce. :) Pro bližší info neváhejte a napište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Černé dlouhé šaty


V něžně růžových šatech si usmíříte i toho největšího nepřítele. Pro bližší info neváhejte a napište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé růžové šaty


Cítíte tu vůni Provence?Fialkovo-růžová je zkrátka božská :) Pro bližší informace neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Světle růžovo-fialkové šaty


Ženy jsou jako straky, milují všechno blyštivé. :* Co takhle zlato-hnědé šaty? Pro bližší informace neváhejte a napište. Vítáme všechny dotazy. :) Jakýkoliv dotaz rádi zodpovíme.
 

Zlato-hnědé dlouhé šaty


Krásné, jedinečné šaty :) Dlouhé, růžové, zdobené bílým vzorem :) asymetrické a zároveň jedinečné. Stačí pouze vyzkoušet. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. :)
 

Dlouhé růžové šaty :)


Luxusní dlouhé modré šaty. Skvěle vyniknout na vyšší postavě. :) V případě jakýchkoliv dotazů, neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Modré dlouhé šaty


Jednoduchost sama. Jak málo stačí a jste božská :* V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme. :)
 

Luxusní černé šaty


Krásné, elegantní, kratší žluté šaty. :) Korzetového střihu, které dají vyniknout vašemu půvabu. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Žluté šaty


Každá žena si přeje zářit...S těmito šaty se Vám to zaručeně podaří. :) V případě jakýhkoliv dotazů neváhejte a napište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé zlaté šaty


Jak všichni víme, krajka je hitem sezóny. Navíc v kombinaci červeno-černé vypadá zkrátka božsky. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme. .)
 

Krátké červeno-černé šaty


Malé červené...proč by ne :) My říkáme rozhodně ANO!!! V těchto šatech Vás zaručeně nikdo nepřehlédne. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. :) Vaše dotazy rádi zodpovíme v co možné nejkratší době.
 

Malé červené :))


Prostě božské...Co víc dodat...Dlouhé, bílé šaty, jenž jsou zdobeny karjkou jsou úžasným kouskem, ve kterém bude každá žena vypadat jako princezna. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Bílé dlouhé krajkové šaty


Krásné a božské lososové šaty. Ty chce snad každá..... :) Šaty jsou šité do ,,antického stylu". Krásně zdůrazní pas a dají vyzdvihnout dekoltu. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Lososové šaty


Klasické, ale přesto úžasné. Dlouhé černé šaty nikdy nezklamou. :)) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé černé šaty


Modrá je sexy!!! Tenhle módní kousek Vás o tom zaručeně přesvědčí. I když jsou tyto šaty velice elegantní, přesto jsou smyslné a sexy. Nu posuďte sami. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme. :))
 

Modré dlouhé šaty .)


Šaty, které podtrhnout vaši ženskost? .... Vsaďte na červenou!!! V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé červené šaty :)


Neebojíte se odhaleného dekoltu? Pak vsaďte právě na tyto krásné modroučké šaty. :) Moc sluší jak brunetkám, tak blondýnkám. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Světle modré šaty :)


Konečně svoboda!!!Šaty s volným střihem, jež zdůrazní právě ty partie, které mají :)) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Světle růžové šaty :)


Máte krásný dekolt? Nestyďte se ho ukázat.... :) Tyhle šaty Vám k tomu zaručeně pomohou. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé bílé šaty


Rudá vášeň.. V tomto případě jsou slova zbytečná. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé rudé šaty :*


Jste něžná, sluší vám růžová? Pak vyzkoušejte právě tyhle šaty.... :* V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Krátké růžové šaty


Luxusní korzetové šaty s nádechem do stříbrna. :) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Stříbrné korzetové šaty :)


Řekněte to pomocí šatů.... Někdy jsou slova zbytečná! :)) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Jsme tu jen pro Vás. .) Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé červené šaty


Jak mořská víla....lehkost, elegance, krása, nápaditost...Tyhle čtyři slova asi nejlépe vystihují podstatu těchto šatů. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Světle modré, dlouhé šaty :)


Do GALA!!! V jakých večerních šatech budete vypadat božsky? Rozhodně v těchto! :) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme. :)
 

Dlouhé černé šaty se vzorem


Svůdný dekolt a sexy nohy? Ano, prosím! Tyto šat dají vyniknout všem přednostem. :) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Krátké modré šaty


Jen červená to může být.... :) A proč ne? Tyhle šaty jsou toho pravým důkazem....jsou zkrátka božské! V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Červené dlouhé šaty


Zprávy ze světa módy...černá barva je stále IN :) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé černé šaty


No nejsou božské? Ani dlouhé, ani krátké...Prostě perfektní .) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi a co nejdříve vyřídíme.
 

Černé šaty


Větší boky nebo zadeček? Nevadí! V těchto šatech se budete cítit sexy a dokonalá. :) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé modré šaty .)


Hledala jste něco originálního, božského a svůdného? Pokud zní vaše odpověď: ANO, jsou tyto šaty tím pravým, právě pro Vás. :) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Všechny dotazy rádi zodpovíme.
 

Kratší korzetové šaty :*


V které barvě budete vždy zaručeně elegantní? ANO, odpověď zní v černé. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé černé šaty


Věčná krása.... Říká se, chceš li potěšit ženu, daruj ji květinu. :) ,,V tomto případě platí, že ne vždy to musí být ta živá." Kombinace rudé růže a sněhobílých šatů působí zkrátka božsky. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé bílé šaty se vzorem :)


Hledáte šaty jako pro princeznu? Něžné a krásné? HURÁ...... :) právě jste je našla. Luxusní šaty korzetového střihu doplněné o pásek zvýrazňující pas. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Krátké meruňkové šaty


I když už je léto témeř za námi, není třeba věšet hlavu.... :) ,,Letní divočina" neboli zvířecí potisky se vracejí a jsou stále velkým hitem. Důkazem toho jsou i tyto jedinečné šaty. :) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé šaty se zvířecím vzorem :)


Omotejte si ho kolem ruky ... :* V těchto šatech se Vám to zaručeně podaří.
 

Tmavě modré, dlouhé šaty :)


Mini šaty pro odvážné slečny a dámy. :) Pokud se nebojíte ukázat nohy, jděte do toho .)) V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Černé mini šaty :)


Tyto šaty jsou prostě skvostné. :) Záleží jen na Vás na jakou příležitost je využijete. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé bílé šaty :)


Krásné, elegantní, zkrátka božské. :) Tyto šaty jsou prostě ,,skvost". Skvěle je doplní vysoké jehly. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Černo-červené dlouhé šaty


,,Antický styl" je prostě božský. Navíc v kombinaci s černou mašlí, jenž zvýrazní Váš pas působí až nadpozemsky. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Světle růžové šaty


Božské šaty s božským výstřihem. Jen se toho nebát a směle do toho. :) V kombinaci s kožešinou vypadají úchvatně. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište. Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé černé šaty s kožešinou :)


Dlouhé, rudé, korzetové šaty dají vyniknout vašemu půvabu. :* V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište. :) Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 

Dlouhé rudé šaty :)


Děkujeme za Vaše objednávky. :)